Рибалка
Полювання
Цікаве
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Форма входу
Ми Вконтакті
Пошук
Статистика
Рейтинг охотников и рыбаков
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама

Всього матеріалів в каталозі: 116
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 »

Шемая, одна з найсмачніших риб сімейства коропових, інформацію про цю рибку дуже добре виклали в цій цікавій передачі.
Переглядів: 905 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Карпова ловля
Добавив: babau

Сучасні котушки для спортивного лову коропа сягають корінням до одних з найпопулярніших котушок з фіксованою шпулею 1960-х років. До цього піонери коропової лову, як Річард Уокер, зазвичай використовували інерційні котушки з великим барабаном-колесом, але вже до середини 50-х котушки з фіксованою шпулею стали головним об'єктом використання більшості серйозних карпятників. Тим не менш, котушки в той час проводилися виключно для лову некрупною білої риби і подібний розклад справ тривав аж до того моменту, коли одну з найбільш успішних і популярних котушок з фіксованою шпулею Mitchell 300 в 1960-х роках випустили в новій версії Mitchell 350. Саме тоді були посіяні перші насіння спроб створення спеціальної коропової котушки.
Переглядів: 5287 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Ідею про електровудіння риби підказала людям сама природа, створивши у деяких риб потужні електричні органи, що досягають третини загальної маси їх тіла. Так, південноамериканський вугор здатний генерувати розряди напругою 800-900 В, нільські щука і сом — 200-350 В, середземноморський скат торпедо — 30-50 В. Частота розрядів становить від десятків до сотень імпульсів за секунду, а тривалість кожного імпульсу — 2-6 мсек. Ці засоби зазначені риби використовують для захисту та нападу, оглушуючи імпульсами електричного струму інших тварин, у тому числі й риб, або за зміною конфігурації електричного поля одержують інформацію про присутність на шляху їх руху певних об'єктів, відповідно реагують на них, тобто уникають зустрічі з ними чи нападають на них.
Переглядів: 1481 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Одним із головних продуктів харчування в запорізьких козаків була риба. Вона у великій кількості водилася в усіх водоймах запорізьких земель. У переказах та історичних джерелах збереглися свідчення про надзвичайні рибні багатства лівої притоки Дніпра – річки Самари. Козаки називали її Божою річкою, матінкою-годівницею. При археологічних розкопках на берегах Самари знаходили велику кількість кісток і луски риби, керамічні грузила від сіток. Внаслідок археологічних розвідок в 2000-2003 роках у Нижньому Посамар‘ї знайдено глиняні циліндричні та діжечко подібні грузила, залізна плішня і блешні для лову риб хижих порід. У фондах лабораторії археології Придніпров‘я зберігається дев‘ятнадцять олов‘яних і бронзових блешень.
Переглядів: 5223 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Цю снасть в різних регіонах України називають по-різному. Гуртки, Жмак, кораблики. Описана вона давним-давно, ще Сабанєєва. Але навіть сьогодні віднести її до поширених можна. Снасть досить універсальна, і в умілих руках добутлива, а використовувати її можна як активно, так і пасивно.
Переглядів: 4214 | Комментарі: 0
Читати далі...

Захоплююче полювання, дивовижні тварини, чудові пейзажі - це полювання в Аргентині. Французькі мисливці відправляються в цю південноамериканську країну за пригодами. Таких оленів у Франції не зустрінеш - химерні роги, відмінні трофеї. Завдяки ландшафту, різним типам місцевості можна по посібникам провідника по-різному вистежувати і підкрадатися до видобутку. Пампаси безкраї, оленів багато, але тварини полохливі. Щоб вибрати собі мету, вистежити і дістатися до неї, потрібно докласти чимало зусиль.
Переглядів: 1299 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Ловля спінінгом
Добавив: babau
З настанням осені і помітним похолоданням води щука починає активно харчуватися, щоб набрати жиру на зимовий період. У цей час її успішно ловлять спінінгом на різні приманки, в тому числі і на неглибоких ділянках. А далі в поведінці щуки простежується закономірність: чим вода холодніше, тим щука стає пасивніше.
Переглядів: 1788 | Комментарі: 0
Читати далі...

Традиції полювання на Русі налічують не одну сотню років. Вони уособлюють не тільки вид дозвілля, але і вважаються значимою частиною національної культури. У цьому фільмі мова піде про найпопулярніші видах полювання, про способи їх ведення, терміни і сезонах проведення. Наприклад, полювання на вальдшнепа починається суворо після заходу сонця і триває не більше 20-30 хвилин. При цьому категорично забороняється стріляти під злітає з землі птицю і летить поруч пару - можна загубити самку. Полювання на лося, оленя, кабана та косулю, як правило, проводиться при появі стійкого сніжного покриву. А щоб полює на лося, європейського благородного оленя, мазала і ізюбра, потрібно володіти неабияким талантом: подманівая звіра, мисливець повинен вміти добре імітувати не тільки голос його суперника або самки, але також звуки, що видаються ударами рогів і хрускотом ламає гілля. І не слід забувати про собак, адже недарма Росія завжди славилася своїми гончими породами. Яка полювання на болотну дичину або качок обходиться без російських сеттерів? І на яких тільки тварин не поклав око людина з рушницею - це і ведмідь, і хутровий звір, і водоплавний. Головне, закликають творці цієї програми, - не зловживати
Переглядів: 1148 | Комментарі: 0
Читати далі...

Традиції полювання на Русі налічують не одну сотню років. Вони уособлюють не тільки вид дозвілля, але і вважаються значимою частиною національної культури. У цьому фільмі мова піде про найпопулярніші видах полювання, про способи їх ведення, терміни і сезонах проведення. Наприклад, полювання на вальдшнепа починається суворо після заходу сонця і триває не більше 20-30 хвилин. При цьому категорично забороняється стріляти під злітає з землі птицю і летить поруч пару - можна загубити самку. Полювання на лося, оленя, кабана та косулю, як правило, проводиться при появі стійкого сніжного покриву. А щоб полює на лося, європейського благородного оленя, мазала і ізюбра, потрібно володіти неабияким талантом: подманівая звіра, мисливець повинен вміти добре імітувати не тільки голос його суперника або самки, але також звуки, що видаються ударами рогів і хрускотом ламає гілля. І не слід забувати про собак, адже недарма Росія завжди славилася своїми гончими породами. Яка полювання на болотну дичину або качок обходиться без російських сеттерів? І на яких тільки тварин не поклав око людина з рушницею - це і ведмідь, і хутровий звір, і водоплавний. Головне, закликають творці цієї програми, - не зловживати щедрістю російської природи.
Переглядів: 1533 | Комментарі: 0
Читати далі...

Сезоне життя зайця та полювання на нього
Переглядів: 9580 | Комментарі: 0
Читати далі...

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 ... 101-110 111-116
 
Реклама