Рибалка
Полювання
Цікаве
Наше опитування
Чи знайшли те, що шукали?
Всього відповідей: 31
Форма входу
Ми Вконтакті
Пошук
Статистика
Рейтинг охотников и рыбаков
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Головна » Статті » Рибалка » Карпова ловля

Ловля коропа восени
Ловля восени - це час різких погодних змін і листопаду, що робить життя на березі не дуже комфортною для рибалки. Тим не менш, осінь - це час упіймати багатьох чудових коропів.
 
Подібно будь рибі, короп посилено копить енергетичні запаси для майбутньої зими і особливо активно в період перших заморозків. Перші заморозки завжди є сигналом до активного Жору, і тоді наступає приблизно двотижневий період найбагатших уловів.
 
 
Поряд з коротким періодом першого весняного підвищення температури осінь є нашим улюбленим сезоном риболовлі. Вітри насичують воду киснем і збаламучують дно, спонукаючи рибу до посиленої годівлі. Нехай і не так явно, як взимку, але риба все ж краще йти за вітром, особливо теплим, і скупчується з навітряної сторони озера. Нам не зовсім зрозумілі причини цього явища, але припускаємо, що риба шукає найбільш комфортабельні ділянки. Холодний вітер знижує температуру води, і риба втрачає свою активність. Теплий вітер виробляє зворотний ефект, і риба починає активно годуватися.
 
Враховуючи силу осінніх вітрів, найкраще розташовуватися на підвітряного стороні водойми при ловлі коропа восени і закидати снасті до протилежного берега. По-перше, вітер, що дме в спину, буде допомагати при занедбаності. По-друге, він набагато приємніше, ніж вітер, що дме в обличчя. Але закон слідування за вітром дотримується не завжди. Вітер може приносити до навітряного берегу опале листя, які починають розкладатися, поглинаючи кисень і виділяючи вуглекислий газ.
 
Карп може уникати таких ділянок через низьку якість води. Крім того, ви можете помітити, що ділянки, дуже продуктивні в літній час, стають абсолютно неефективними восени. Це знову ж таки пов'язано з опалим листям, встеляли дно.Пусть цей факт не застане вас зненацька.
 
Що стосується кінця осені, то в цей період коропа слід шукати переважно в коряжнику, або серед інших особливостей донного рельєфу. Там вони знаходять укриття на час зимівлі. Карпи зазвичай заходять туди, коли кількість натуральної їжі у водоймі різко падає.
 
Приманка для лову коропа восени
 
Успіх осінньої рибалки багато в чому визначається погодними умовами, оскільки температура води в цей період виключно нестабільна. Різкі заморозки вбивають всю натуральну їжу, і короп починає брати приманку для поповнення своїх жирових запасів. Восени добре йде приманка на основі рибопродуктів, тому ми майже завжди додаємо риб'ячий жир в наші бойлові мікси.
 
Для лову коропа восени дуже ефективні такі олії, як жир мойви, масло для годування форелі або змішані рибні масла. На один фунт (450 г) сухого міксу ми беремо приблизно 20 мл олії. До того ж додаємо крапельку масла в пакет з Бойл безпосередньо перед використанням і добре струшуємо, щоб досягти рівномірного розподілу. Вся ця процедура з маслом багатьом не подобається (неприємний запах, забруднені руки), але - повірте - шкурка варта вичинки. Масло швидко поширюється у воді і є прекрасним аттрактантом. В якості додаткових джерел жиру ми використовуємо рибні суміші на основі білої риби, оселедця або мойви, а також суміші для штучного вигодовування форелі. Все це прекрасні добавки, неодноразово довели свою ефективність.
 
Ідеальний мікс для осінньої рибалки виглядає наступним чином:
 
4 унції (115 г) - біла риба;
2 унції (57 г) - мойва;
5 унцій (140 г) - пташиний корм CLO / BLO;
1 унція (28 г) - яєчний білок (порошок);
3 унції (85 г) - казеїн фракції 30;
4 унції (115 г) - манна крупа.
 
Додайте шість сирих яєць, 20 мл змішаного рибного масла і 5 мл ароматизатора Fruit Frenzy. Варіть протягом двох хвилин.
 
У будь-який час року на запитання про кількість прикормки складно дати однозначну відповідь. Найкраще починати з невеликих порцій, збільшуючи їх у разі необхідності. Виходячи з власного досвіду, на початку осені, з настанням перших заморозків, ми даємо більшу кількість приманки. У міру похолодання кількість приманки знижується.
 
Вибір кінцевої оснастки при ловлі коропа восени
 
Нарешті, останній технічне питання стосується монтажу кінцевої оснастки. Опале листя, вистилають дно водойми, створюють безліч проблем. Донна оснащення може бути повністю вкрита нанесеними листям. Ми застосовуємо донну насадку тільки у виняткових випадках, коли повністю впевнені в чистоті дна.
У 90% випадків ми в якості насадки використовуємо бойли. Бойли ми робимо спливаючими, додаючи шматочки пінопласту або обробляючи в мікрохвильовій печі. Бойл встановлюється на висоті приблизно 1 дюйма (2,5 см) в залежності від густоти донного покриття. У якості «якоря» найкраще підходить вольфрамова мастика. Щоб ваш бойл не «танцював» під впливом вітру, закріпіть його за допомогою одягненою зверху намистинки.
 
Для надійності ми іноді обертаємо гачок ПВА-стрічкою, щоб мінімізувати шанс зачеплення за донні наноси. Якщо оснащення покинута, назад ми її вже не вибираємо - знову ж для того, щоб зменшити ризик зачеплення.


Джерело: http://omut.com.ua/lovlya-karpa-osenyu
Категорія: Рибалка >>Карпова ловля | Додав: babau (13.09.2012)
Переглядів: 2731 | Теги: карп, осінь | Рейтинг: 0.0/0

Це цікаво!
Всього коментарів: 0
to the of your page -->
 
Реклама