Рибалка
Полювання
Цікаве
Наше опитування
Як ви потрапили на сайт??
Всього відповідей: 35
Форма входу
Ми Вконтакті
Пошук
Статистика
Рейтинг охотников и рыбаков
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Головна » Статті » Відео про Рибалку » Зимова ловля

У категорії матеріалів: 9
Показано матеріалів: 1-9

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
У чому відмінності між підгодовуванням і принадою, приблизний склад фірмовихприкормок, потрібні компоненти, чинники впливають на фракцію і консінстенцію, кухонні прилади, ароматизатори, особливості підгодовування деяких риб, техніка ітактика пригодовування.
Переглядів: 1719 | Комментарі: 0
Читати далі...

Для того, щоб досить успішно ловити на безнасадочну мормишку, необхідно мати в арсеналі дуже легкий удильник. Легкий зимовий удильник дозволяє повною мірою відтворити гру безнасадочну мормишки. І якщо вам вдалося підібрати удильник, яким у вас добре виходить грати Безмотилкою, то краще за все потрібно використовувати саме цю вудку, так як головне при лові на безмотильной мормишки - це сама гра.
Переглядів: 1413 | Комментарі: 0
Читати далі...


У цій програмі
мова піде про льодобура - інструменті для зимової риболовлі. Найголовніша частина льодобура - це ріжуча голова, на ній розташовуються ножі, які ріжуть лід, далі вище йде шнек, за яким льодова шуга виходить з лунки, тим самим полегшуючи процес буріння. Існує різні види льодобурів: і з довгим шнеком, для буріння товстого льоду, і дуже маленькі і компактні і навіть електро бензоледобури. Про всі типи льодобурів ви зможете дізнатися, подивившись це відео.
Переглядів: 845 | Комментарі: 0
Читати далі...


Сьогодні
в ексклюзивному проекті Секрети рибальства ми поговоримо про таке незамінним помічником рибалки - ехолоти. Сьогодні ми поговоримо про ехолоти, який дуже добре підходить для зимової риболовлі, називають його флешер. Я багато сезонів користувався цим ехолотом і дуже залишився задоволений його роботою. Він має ті ж функції, що і звичайний цифровий ехолот, але його шкала, на якій ми бачимо мету, приманку, рибу трохи відрізняється від звичайної схеми. Принцип роботи цього ехолота такою, ж - електроніка видає високочастотний сигнал, який випромінювачем посилається на дно. Цей сигнал відбивається від риби, від дна, від приманки і відображається на екрані самого ехолота.
Переглядів: 5629 | Комментарі: 0
Читати далі...


Товщина
льоду на початку зими не дуже велика і ми застосовуємо для буріння лунок пешню. Мета нашого сьогоднішнього виїзду це ловля білої риби, яка дуже активна при лові по першому льоду. Перші лунки не приносять очікуваних результатів і ми, не втрачаючи надії, продовжуємо пошуки риби на водоймі. Чи вдасться нам зловити плітку, і за допомогою яких мормишек ми це зробимо, ви дізнаєтеся, подивившись програму повністю.
Переглядів: 953 | Комментарі: 0
Читати далі...


Багато рибалок взимку ловлять різну рибу, ну а ми сьогодні будемо ловити окуня. Рибалити будемо активним способом на блешню, на конус, на балансири. Отже, починаємо бурити лунки та шукати рибу. Враховуючи те, що товщина льоду досягла не менше 20 сантиметрів, то готуємо льодобур, так як від пешни на п'ятнадцяти градусному морозі толку мало.

Для лову окуня ми використовуємо зимову вудку з волосінню 0,14 і невеликі двосантиметрові балансири, з яких зняті тройнічкі. Це потрібно для того щоб не чіпляти на дні очерети ...
Переглядів: 2300 | Комментарі: 0
Читати далі...


Мормишка - це приманка, винайдена в Росії.
Вона отримала велику популярність у рибальстві. У радянській літературі мормишку визначали як маленьке грузило, в яке впаяний гачок. Цілком можливо, що блешня справді з'явилася на світ в результаті випадкового з'єднання цих двох снастей. У стані спокою блешня займає горизонтальне або майже горизонтальне положення, причому гачок завжди звернений догори. На неї можна ловити і в стоячій, і у швидкій воді. Головна її перевага полягає в тому, що на гачок риба завжди потрапляє за губу, тобто при необхідності її можна майже безболісно зняти з гачка і знову пустити в воду.

Зупинимося на головних характеристиках і типах мормишек. Існує безліч форм мормишек, і при цьому процес їх винаходи триває. Форма блешні еволюціонує від простого до складного, хоча уловістость блешні не завжди пропорційна складності її конструкції. Найпростіші і розповсюджені форми - «дробинка» і «крапелька». Вони самі універсальні і годяться для лову риб майже всіх видів у більшості водойм. Зазвичай саме з цих мормишек починається освоєння рибальського майстерності багатьма людьми: відточується «гра», з'являється «почуття кивка», коли рибалка починає розуміти, що таке по-справжньому збалансована снасть і повний контакт з приманкою.
Переглядів: 4906 | Комментарі: 0
Читати далі...

Переглядів: 1833 | Комментарі: 0
Читати далі...


 
Реклама