Рибалка
Полювання
Цікаве
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Форма входу
Ми Вконтакті
Пошук
Статистика
Рейтинг охотников и рыбаков
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Головна » Статті » Відео про Рибалку

У розділі матеріалів: 20
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2



Переглядів: 621 | Комментарі: 0
Читати далі...

Семинар проводит четырехкратный чемпион Москвы по фидерной ловле Думчев Андрей.
Переглядів: 800 | Комментарі: 0
Читати далі...


Мормишка - це приманка, винайдена в Росії.
Вона отримала велику популярність у рибальстві. У радянській літературі мормишку визначали як маленьке грузило, в яке впаяний гачок. Цілком можливо, що блешня справді з'явилася на світ в результаті випадкового з'єднання цих двох снастей. У стані спокою блешня займає горизонтальне або майже горизонтальне положення, причому гачок завжди звернений догори. На неї можна ловити і в стоячій, і у швидкій воді. Головна її перевага полягає в тому, що на гачок риба завжди потрапляє за губу, тобто при необхідності її можна майже безболісно зняти з гачка і знову пустити в воду.

Зупинимося на головних характеристиках і типах мормишек. Існує безліч форм мормишек, і при цьому процес їх винаходи триває. Форма блешні еволюціонує від простого до складного, хоча уловістость блешні не завжди пропорційна складності її конструкції. Найпростіші і розповсюджені форми - «дробинка» і «крапелька». Вони самі універсальні і годяться для лову риб майже всіх видів у більшості водойм. Зазвичай саме з цих мормишек починається освоєння рибальського майстерності багатьма людьми: відточується «гра», з'являється «почуття кивка», коли рибалка починає розуміти, що таке по-справжньому збалансована снасть і повний контакт з приманкою.
Переглядів: 4910 | Комментарі: 0
Читати далі...

Переглядів: 1846 | Комментарі: 0
Читати далі...

Переглядів: 766 | Комментарі: 0
Читати далі...







Плюси і мінуси звичайної ступінчастої проводки; навіщо потрібні спеціальні джигові проводки; вдала альтернатива надважкій джигу; особливості повільної східчасто-рівномірної проводки; як краще проводити приманку - вудилищем або котушкою; пауза на падінні менше 1 сек. - Це добре чи погано; чому риба бере на проводці, а не на паузі; ідеальна проводка для лову в сильний вітер; хороша проводка для лову пасивної риби; ідеальні приманки для східчасто-рівномірної проводки; чим сильна коротка і надкоротких сходинка; чому риба ловиться на коротких скачках джига; як провести приманку максимально близько від риби; чи можна рефлекторно змусити ситу рибу клюнути; як правильно застосовувати комбінінрованную проводку, і де; особливості вибору снасті для секрктних проводок; докладний опис техніки секретних проводок.

Переглядів: 902 | Комментарі: 0
Читати далі...

1-10 11-20
 
Реклама