Рибалка
Полювання
Цікаве
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Форма входу
Ми Вконтакті
Пошук
Статистика
Рейтинг охотников и рыбаков
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Головна » Статті » Рибалка » Карпова ловля

Полювання за коропом

Ловля коропа це цілий комплекс, який складається: з правильного вибору місця лову, грамотної прикормки, правильної оснащення і трошки рибальського удачі. Хотілося б почати главу про лов крапу словами генерала Іволгіна, героя всім відомого фільму «Особливості національної риболовлі»: «Тут риба є! Просто треба вміти її ловити ».

Вибираємо водойму

Правильно вибране місце для лову коропа - 90% успіху на рибалці.
Перш ніж вирушити па нове водоймище, дізнайтеся про нього якомога більше. Порадьтеся з друзями, скористайтесь послугами Всесвітньої павутини Інтернет, прислухайтеся до рекомендацій продавців рибальських магазинів. Навіть яскраві рекламні буклети можуть щось розповісти вам про це водоймі. Його розмір, стан берегової лінії (наявність
очеретяних заростей, лісопосадка тощо), дорога (асфальт, грунтовка), наявність заток, кількість місць для лову, наявність великої риби, використовувані наживки і врятувати ... постарайтеся дізнатися все. Зіставивши отримані відповіді, ви зможете сформувати власну думку і зробити попередню підготовку екіпіровки. Природно, що все це потрібно для того, щоб риболовля була успішною, а відпочинок - приємним.

Місце

Дуже важливим для рибалки-карпятники є грамотний вибір місця для табору. Рівний майданчик, бажано поросла невисокою травою до самої кромки води (незапланований злива може настільки сильно розмити грунт під ногами в місці знаходження снастей, що ви просто не зможете твердо стояти па ногах). У літні дні бажано наявність лісопосадки або гіллястого дерева в зоні табору. І, природно, найважливіше - це поєднання гарного місця для табору з перспективними місцями лову.
На незнайомій водоймі в першу чергу зверніть увагу на наявність очеретяних острівців, затоплених дерев або водоростей. Зазвичай в таких місцях тримається риба дрібних і середніх розмірів. Поки ви будете шукати і підгодовувати трофейний екземпляр (і ще не факт, що ви зможете його знайти і зловити за один-два відведених для риболовлі дня), лов у вищеописаних місцях гарантовано дозволить вам «намочити садок».
Зверніть увагу на сплески і кола на воді або бульбашки. По шуму і їх розмірами, а іноді, якщо риба вистрибує з води повністю, і візуально можна визначити, яка саме видобуток облюбувала цю точку. Бульбашки па воді і сплески великої риби не говорять про те, що вона годується, по, принаймні, вказує на її місцезнаходження.

Сила і напрямок вітру

Напевно кожен з рибалок-карпятників помічав, що вітер (а в особливо спекотні дні навіть невеликий бриз) значно збільшує активність кльову. Холодні вітри найчастіше скорочують шанси піймати хороші екземпляри. Не забувайте, що якщо у літній період теплі вітру роблять позитивний вплив на клювання, то в холодну пору року, коли ті ж вітру воду будуть охолоджувати, краще вибирати безвітряні ділянки водойми (приховані пагорбами або в затоках). Залежно від напрямку і сили вітру вибирайте берег, де приливна хвиля вимиває і піднімає з діа їжу.

Структура і рельєф дна

Після того як ви визначили перспективне місце (теплий південний вітерець обдуває острівець, зарослий очеретом, та ще і бульбашки на воді, та па світанку непоганий Карпик «показав спину»), зробіть занедбаність, досліджуйте рельєф і структуру дна. Адже не завжди можна візуально визначити наявність корчів або рослинності, які можуть приховати занедбану наживку. І тільки переконавшись, що місце вибрано за всіма правилами, починайте активний лов.
Категорія: Рибалка >>Карпова ловля | Додав: бабай (21.01.2012)
Переглядів: 1270 | Теги: карп, Полювання | Рейтинг: 3.3/3

Це цікаво!
Всього коментарів: 0
to the of your page -->
 
Реклама