Рибалка
Полювання
Цікаве
Наше опитування
Чи знайшли те, що шукали?
Всього відповідей: 31
Форма входу
Ми Вконтакті
Пошук
Статистика
Рейтинг охотников и рыбаков
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Головна » Статті » Рибалка » Інше

У категорії матеріалів: 7
Показано матеріалів: 1-7

Сортувати по: Даті
Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Дивно, наскільки живучі деякі рибальські міфи. Наприклад, є така думка, досить поширена серед рибалок, що якщо риба пішла разом з гачком, то протягом якогось часу цей гачок або "розчиниться", або буде "відірваний тканинами риби" і вийде назовні.
Переглядів: 1255 | Комментарі: 0
Читати далі...


Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Ідею про електровудіння риби підказала людям сама природа, створивши у деяких риб потужні електричні органи, що досягають третини загальної маси їх тіла. Так, південноамериканський вугор здатний генерувати розряди напругою 800-900 В, нільські щука і сом — 200-350 В, середземноморський скат торпедо — 30-50 В. Частота розрядів становить від десятків до сотень імпульсів за секунду, а тривалість кожного імпульсу — 2-6 мсек. Ці засоби зазначені риби використовують для захисту та нападу, оглушуючи імпульсами електричного струму інших тварин, у тому числі й риб, або за зміною конфігурації електричного поля одержують інформацію про присутність на шляху їх руху певних об'єктів, відповідно реагують на них, тобто уникають зустрічі з ними чи нападають на них.
Переглядів: 1478 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Одним із головних продуктів харчування в запорізьких козаків була риба. Вона у великій кількості водилася в усіх водоймах запорізьких земель. У переказах та історичних джерелах збереглися свідчення про надзвичайні рибні багатства лівої притоки Дніпра – річки Самари. Козаки називали її Божою річкою, матінкою-годівницею. При археологічних розкопках на берегах Самари знаходили велику кількість кісток і луски риби, керамічні грузила від сіток. Внаслідок археологічних розвідок в 2000-2003 роках у Нижньому Посамар‘ї знайдено глиняні циліндричні та діжечко подібні грузила, залізна плішня і блешні для лову риб хижих порід. У фондах лабораторії археології Придніпров‘я зберігається дев‘ятнадцять олов‘яних і бронзових блешень.
Переглядів: 5219 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: babau
Цю снасть в різних регіонах України називають по-різному. Гуртки, Жмак, кораблики. Описана вона давним-давно, ще Сабанєєва. Але навіть сьогодні віднести її до поширених можна. Снасть досить універсальна, і в умілих руках добутлива, а використовувати її можна як активно, так і пасивно.
Переглядів: 4213 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: бабай

Необізнані з рибної ловлі люди часом дивуються, чому завзяті рибалки-любителі інколи в гарну (у життєвому сенсі) погоду вважають за краще відсиджуватися вдома, а при гіршій (із їхньої точки зору) погоді віддають рибалці весь вільний час.
Початківці рибалки, навіть не позбавлені спостережливості й здатності узагальнювати рибальські прикмети, не відразу можуть встановити залежність клювання риб від погодних умов. Щоб допомогти їм у цьому, наведемо деякі прикмети клювання риб в різну погоду.
Переглядів: 4790 | Комментарі: 0
Читати далі...

Категорія: Рибалка >> Інше
Добавив: бабай

Подібні між собою види риб об'єднуються в групи. Наприклад, окунь, судак, йорж і носарь - представники сімейства окуневих, найбільш
численні і загальновідомі наші риби - плотва, ялець, в'язь, головень, краснопірка, жерех, лин, підуст, сазан, карась та ін - відносяться до сімейства коропових.
Переглядів: 4255 | Комментарі: 0
Читати далі...

 
Реклама